O nas

Jesteśmy grupą niesamowitych ludzi, którzy starają się tworzyć wspaniałe produkty związane z kształceniem zawodowym

Wszystko zaczęło się w 2017 roku. Wspólnie wpadliśmy na pomysł, by stworzyć przestrzeń, w którym każdy będzie mógł popracować nad własnymi projektami. Coś w rodzaju burzy mózgów, dobrej atmosfery i miejsca wyposażonego w różnego rodzaju narzędzia, które umożliwią wykonanie czy to projektu czy przygotowania się do wydarzenia. 

Taką przestrzeń, gdzie zainteresowane osoby mogą wymieniać się swoimi spostrzeżeniami, propozycjami, projektami dotyczącymi kształcenia zawodowego, daje grupa FB “KSZTAŁCENIE-ZAWODOWE.PL  – Grupa dla  nauczycieli i nie tylko“. Każdy może dołączyć do grupy, po wypełnieniu formularza składającego się z kilku pytań. Dyskusje prowadzone na grupie oraz sugestie przyczyniały się do opracowania tematów na konferencjach i spotkaniach związanych z kształceniem zawodowym, m. in. w Witaszycach, Turku.

Z biegiem czasu grupa FB “KSZTAŁCENIE-ZAWODOWE.PL  – Grupa dla  nauczycieli i nie tylko” zaczęła się rozrastać a tematy rozbudowały się o nowe wątki i komentarze. Istniała potrzeba uporządkowania – takim miejscem ma być właśnie strona ksztalcenie-zawodowe.pl (nazwy stron wpisujemy bez polskich znaków, wielkość liter nie ma znaczenia). 

Przewiń na górę